Programmers’ Day CO2ding

Кодинговий онлайн-турнір, присвячений проблемі зміни клімату Землі

10 вересня 2021
9:30 (UTC+3)

Зареєструватися
Sky

Ми запрошуємо команди backend і frontend програмістів приєднатися до турніру, зануритись у проблеми екології та поборотися за призи.

Зміна клімату є найважливішим викликом для людства, і відповідь на нього вимагає достовірного аналізу коливань погоди. Тому державні агентства і міжнародні організації залучають до процесу IT-компанії, що мають і технологічні потужності, і фахівців із Data Science. Наш турнір — спроба поговорити про проблеми зі студентами та молодими інженерами. Ми пропонуємо учасникам подивитися на дані про кліматичні зміни в Україні та спробувати їх візуалізувати. Це може стати першим кроком до подальшої роботи у цьому напрямку, соціально значимому та професійно перспективному.

У день програміста-2021 DataArt проведе кодинговий онлайн-турнір, присвячений проблемі підвищеної концентрації парникових газів у атмосфері Землі. Учасникам буде потрібно візуалізувати масштабну статистику викиду CO2 та налаштувати для своїх проектів елементи взаємодії з користувачем.

Правила турніру

Реєстрація та команда

У турнірі можна брати участь командами, максимум 3 людини. Команда може складатися лише з бекендерів, лише з фронтендерів, або з бекендерів і фронтендерів. Допускається участь поодинці.

Для участі обов'язкова реєстрація. Капітан має зареєструвати команду, вказати її назву, імена та email-адреси всіх учасників. У день турніру ви отримаєте завдання на адреси, вказані при реєстрації.

Зареєструватися

Вимоги
  1. Володіння .NET, Java, Node.js, Python або JavaScript на рівні, що дозволяє працювати зі статистичними даними — для бекенду, та елементами UI — для фронтенду.
  2. Система контролю версій git та аккаунт на GitHub (безкоштовний курс із GitHub).
  3. Комп'ютери з необхідним оточенням і середовищем розробки.
Завдання та таймінг

Завдання поділяються на основні та додаткові. Головне — виконати основне завдання, додаткові не є обов'язковими, але допоможуть команді виділитися серед інших. Якщо основне завдання не виконане, додаткові, навіть виконані, не беруть участі у конкурсі.

Будуть завдання для бекенду та фронтенду. Ви можете виконати одне з них чи обидва. Мови/фреймворки, яким надається перевага: .NET, Java, Node.js, Python і JavaScript, але можна використовувати й інші. Виконані завдання потрібно завантажити на GitHub та надіслати нам посилання на репозиторій поштою. Можна створити репозиторій самостійно чи попросити нас надати репозиторій на нашому акаунті.

Турнір триває з 9:30 до 17:00, завдання команди отримують о 10:00. Якщо ви не встигли надіслати завдання до 17:00, ви не берете участі в загальному заліку, але можете отримати приз журі.
Тренувальні завдання

У день турніру о 10:00 ви отримаєте завдання поштою на адреси, вказані при реєстрації. Крім тексту завдання, у документі буде пояснення, на які критерії оцінки потрібно орієнтуватися при виконанні. Щоб зрозуміти обсяг і складність майбутнього проекту, а також підготуватися до турніру, можна розв’язати ці тренувальні завдання:

Переможці та призи

Критерії оцінки будуть надіслані у день турніру разом із завданням. Оголошення переможців відбудеться наступного дня, ми оголосимо час трансляції та надішлемо посилання на неї. Учасники чотирьох команд-переможниць будуть нагороджені призами в наступних категоріях:

Frontend

Кращий Front-end

Одноплатні комп'ютери Raspberry Pi.

Backend

Кращий Back-end

Одноплатні комп'ютери Raspberry Pi.

Fullstack

Кращий FullStack

Метеостанції

Prize

Приз суддівських симпатій

Рюкзаки та сувенірна продукція DataArt

Про Dataart

DataArt Visit our website! — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми і для людей.

Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє нам створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки.

Відповідно до принципу «Перш за все — люди», ми готові працювати з замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій та адаптуючись у міру розвитку їхнього бізнесу.

10+ країн
20+ офісів у США, Європі,
Азії та Латинській Америці
5000+ фахівців
1997 рік засунвання
98% співробітників
рекомендують DataArt
31% жінок

FAQ

Скільки коштує участь у турнірі?

Участь безкоштовна.

Які платформи будуть використовуватися?

Zoom — для зв'язку під час турніру, GitHub — для зберігання коду.

Який початковий поріг знань?

Володіння однією з цих мов програмування / фреймворків: .NET, Java, Node.js, Python, JavaScript. Розуміння, що таке git і GitHub.

Які вимоги до команди?

Команда може бути розподіленою або перебувати фізично в одному місці. У команді можуть бути лише бекендери, лише фронтедери, або бекендери і фронтендери. Мінімум 1 учасник, максимум 3.

Хто може взяти участь у турнірі?

Учасники можуть бути студентами будь-якого курсу, школярами або програмістами-початківцями. Головне — володіти принаймні однією з перерахованих вище мов/фреймворків.

Деякі зазначені мною дані змінилися. Чи потрібно мені реєструватися повторно?

Ні, не потрібно, але краще сповістити про це організаторів, написавши на пошту co2programming@dataart.com або в телеграм-канал Programmers 'Day Co2ding.

Якою мовою проходитиме турнір?

Українською.